Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar  evden eve nakliyat şehirlerarası ev taşıma hizmeti yük ve eşya taşımacılığı kapalı kasa nakliye aracı ile sigorta güvenceli ev nakliyesi yapıyoruz. Size en yakın nakliyatçı firmaya hoş geldiniz.

Bağcılar nakliyeci ihtiyaçlarınızda özellikle ev taşıma hizmetlerinde kurumsal çözümler sunan Güven nakliyat 399 TL den başlayan fiyatlara ev taşıma imkanı sunmaktadır. İhtiyacınız olan nakliye kamyonetine bir telefon ile ulaşabilirsiniz. 40 dan fazla kapalı kasa son model nakliye araçlarından profesyonel nakliyeciler ile hizmet vermektedir.

İstanbul Bağcılar Nakliyat En iyi Fiyata Taşıma 399 TL

399 TL den başlayan fiyata evden eve nakliyat hizmeti sadece nakliye aracı ve 2 taşıma personeli için geçerlidir. Parça eşya taşımada sizin için en ideal fiyat bu olabilir. 2+1 komple anahtar teslim bir ev taşıma hizmeti fiyatı 999 TL sigorta güvenceli şekilde yapılmaktadır.

Bağcılar temiz ev taşıma hizmeti sağlayan Güven nakliyat eşyaların sökülüşünü yaparak sizleri büyük zahmetlerden korumaktadır.

Taşınmak için zaman size kalsın taşıma elemanları her şeyi toplasın ve paketlesin. Taşıma öncesi tüm mobilyaların sökülüşü yapılsın ve paketlensin.

Taşınmak istediğiniz yeni iş yeri veya evinize 4 saat gibi bir sürede anahtar teslim şekilde taşının.

 

1.244
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Güven Nakliyat
Güven Nakliyat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara