Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat yük ve eşya taşıma Güven nakliye kamyoneti hizmeti ile en yakın nakliyatçılık hizmeti sağlamaktayız. Taşınmanız için ihtiyacınız olan eleman ve paketleme eşya sökme kurma personeli firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Nakliyecilik artık eskisi gibi değil zaman tasarrufu ve artık herkesin bir işi olması nedeni ile bir çok nakliye firması kuruldu. İşini iyi yapan bir evden eve nakliyat firması ile taşınmalısınız. Aksi halde eşyalara zarar gelebilir.

Fatih nakliyat İstanbul

Fatih nakliyat firmaları

İstanbul Fatih Evden Eve Nakliyat 399 TL

Fatih ev taşıma konusunda uzman elemanlarımız eşyalarınızı özenle taşır. Nakliye ekibimiz taşıma elemanları beyaz eşya uzmanları ve marangoz kişilerden oluşur.

Eşyaların sökümü tarafımızca yapılır. Yatak odası takımını en küçük parçalarına ayırarak zarar görmesini önlemek için taşınmaya hazır hale getiririz.

Sökülen mobilyaları özel ekibimiz hava kabarcıklı ambalaj malzemeleri ile streç film yardımı ile sarmaktadır. Sarılma yapılan eşyalar sonrasında battaniye benzeri bir malzeme ile tekrar sarılır. Merdiven boşluklarından geçerken özenle indirilir.

Eşyalarınızı kamyonetlere yüklemek daha kolay nakliye güzergahında zarar görmemesi için özel bölmeler oluşturulan kamyonet kasasında taşınan eşyalar zarar görmez. Üstün körü yükleme yapılmaz. Nakliye ve taşıma hizmeti belirli ilkeler göz önüne alınarak hesaplanır. Fatih evden eve taşımacılıkta uzman firmamız dar sokaklar ve dar merdivenlerden eşyalarımızın taşınması zor olur diye düşünmeyin. Bu konu hakkında asansörlü taşıma ve mini nakliye araçlarımız mevcuttur.

  • Fatih ev taşıma
  • Fatih sigortalı evden eve nakliyat fiyatları
  • Fatih nakliyeciler

 

2.050
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Güven Nakliyat
Güven Nakliyat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara