Nakliyeci

Anasayfa » Nakliyeci

İstanbul nakliyeci Güven Nakliyat ev nakliyesinde uzman koli yük taşımacılığında yıllardır şehir içi ve şehirler arası hizmet vermektedir.

Eşya taşıma konusunda deneyimli elemanlarımız ile taşınması gereken eşyalarınızda taşıyabiliriz. Hem taşıma hem nakliyecilik hizmetini aynı anda sağlayabilmekteler. Yıllardır sektörde verdiğimiz nakliyat hizmetleri sayesinde büyüyen firmamız Türkiye’nin 81 ilinde nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

Kaliteden ödün vermeden yaptığımız çalışma sayesinde eşyalara zarar gelmeden taşınmanız sonuçlanacaktır.

Nakliyeci Hizmetlerimiz

[checklist]

  • KOLİ NAKLİYESİ
  • OFİS NAKLİYESİ
  • EŞYA NAKLİYESİ
  • EV NAKLİYESİ
  • ŞEHİRLER ARACI NAKLİYE
  • ŞEHİR İÇİ NAKLİYECİLİK

[/checklist]

Yük ve Eşya Nakliyesinde Güven Nakliyat Güvencesi

Fabrika nakliyesi konusunda uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Ağır yük ve ürün nakliye işlerinizi aynı gün 7/24 esasına göre seferler düzenleyebiliyoruz. Kapalı kasa kamyonet araçlarımız özel kasalı Tır ve Kamyonlar ile her türlü nakliyecilik hizmetlerinde bize ulaşabilirsiniz. Firmamız nakliyeciler derneği üyesidir. Bize güvenebilirsiniz.

Nakliyecinin Fiyatı Sizi Aldatmasın 

Güven nakliye 199 TL dip fiyat ile hizmet vermektedir. 1 koltuğun nakliyesini bu ücrete yapabilirsiniz. En uygun parça eşya nakliye fiyatı için bize ulaşınız.

Asansörlü Nakliyeci

Nakliyede asansör ile hizmet veren firmayız. İsterseniz ev iş yeri büro nakliyesini Asansör ile yapabiliriz.

Sigorta Güvenceli Nakliyecilik İmkanı Sunuyoruz !

Şehir içi yada şehirler arası nakliyede sigorta ve kasko güvencesi sunmaktayız. Her türlü olumsuz durumda nakliyesi yapılan ürünün zarar görmesi halinde zararınız karşılanır.

 

Whatsapp
Güven Nakliyat
Güven Nakliyat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara