Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

[box type=”info” ]

GÜVEN NAKLİYAT
40 Araçlık Şehiriçi ve şehirler arası nakliye hizmeti sunan Kurumsal nakliyat firmasıdır.

[/box]

[box type=”note” ]

Taşımacılıkta Güven Nakliyat Kalitesi ile Tanışın !

Firmamız evden eve nakliyat Yük ve ve eşya nakliyesi eşya taşıma konularında hizmet sunmaktadır. Ayrıca Eşya depolama gibi ihtiyaçlarınızda cevap vermekteyiz. Memleketinize göndermek istediğiniz eski eşyalarınızı sizinle aynı yöne giden aracımızla gönderiyor ve ekonomik fiyatlar çıkarıyoruz.

EŞYALARI PAKETLİYORUZ.

Evden eve nakliyat yaparken tüm eşyalarınızı zarar görmesin diye ambalaj ve paketleme malzemesi kullanarak toparlıyoruz. Anlaşmaya göre hizmet vermekteyiz. Dilerseniz sadece nakliye kamyoneti talep edebilirsiniz.

 

1992 yılında kurulmuş olan firmamız GÜVEN NAKLİYAT uzman kadrosu ile nakliyat sektörüne yenilikler katarak geniş müşteri kitlesine ulaşmıştır. Siz saygıdeğer müşterilerimize daima kaliteli ve ciddi iş anlayışı sunarak bu sektöründe yoluna devam etmektedir.

Müşterilerimizle kurduğumuz sürekli iletişim sayesinde onların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda yeni taşıma tasarımları  ve güvenli nakliye gerçekleştirilmektedir.

[/box]

 

[box type=”shadow” ]

Vizyon

Geleceğin beklentilerini karşılayan, yaşamı hızlandıran daha güvenli kaliteli araçlar ile deneysel işçilik  güçlü bir şirket ve aile olmak.

[/box]

[box type=”shadow” ]

Misyon

• İnsana ve teknolojiye yatırım yapmak suretiyle, düşük maliyetlerle kaliteli hizmet gerçekleştirerek kendi sektöründe öncü olmak.
• Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.
• Doğayla barışık olmak ve çevre bilincini oluşturarak yaygınlaştırmak.
• “Önce İnsan” prensibiyle hareket ederek, diğer firmalara öncü olmak

[/box]

[box type=”download” ]

İstanbul içinde evinizin taşınmasında profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Asansörlü vinç eşya ambalajlama paketleme gibi hizmetlerimiz kusursuz şekilde yapılmaktadır. Nakliye araçlarımız kapalı kasa kesinlikle eşyalara zarar vermez bölmeli sistemli araçlarımız mevcuttur.

Şehirler arası evden eve nakliyat imkanı da sunuyoruz İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine Tır Kamyon Kamyonet gibi araçlarımızı her gün gönderiyoruz. Parça eşyalarınız uygun fiyata taşınmaktadır.

[/box]

Whatsapp
Güven Nakliyat
Güven Nakliyat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara