Koli ve Paket Taşımacılığı

Anasayfa » Koli ve Paket Taşımacılığı

Koli nakliyesi büyük küçük paket taşımacılığı nakliye araçlarımız ile dilediğiniz zaman kısa sürede yapılır. Şehir içi tüm mahalle ve semtlere küçük araçlarımız ile her türlü yük ve eşyalarınızın nakliyesi yapılır.

Koli Taşımacılığı Nasıl Yapılır ?

Hazırladığınız kolilerin taşıma işlemi personelimiz tarafından yapılır. Dilerseniz firma bünyemizde bulunan özel koliler ile eşyalarınızı kolilere doldurma hizmeti de veriyoruz.

Kolileri teslim alan taşıma elemanlarımız nakliye aracına yüklemeyi yapar. Dilerseniz kendi elemanlarınız ile de yükleme boşaltma yapabilirsiniz. Verilen hizmete göre fiyatlandırma yapıldığından fiyat değişim gösterecektir. Sadece nakliye aracı isteyebilirsiniz.

Ürün fatura ve irsaliyelerini taşıma ve nakliye öncesinde hazır bulundurunuz. Nakliye aracını bekletmeyiniz.

Sigortalı Koli Nakliyesi 

Tüm eşyalarınızı sigortalı ve kasko güvenceli taşıyoruz. Küçük nakliye işlerinizde Güven nakliyat bir telefon uzağınızda.

Adrese Teslim Paket Taşımacılığı

Koli ve paketleriniz adresinizden alınarak dilediğiniz adrese teslim edilir. Tüm koruma tedbirleri alınarak özel taşıma imkanı sağlanmaktadır.

Özel Koli Sistemimizden Yararlanın…

Eşyalarınızın özenli ve korunaklı taşınması için Güven nakliyat özel koli sistemlerini tercih ediniz. Küçük bir ek ücretle eşyalarınızı daha korunaklı taşınmasını sağlamış olursunuz.

Whatsapp
Güven Nakliyat
Güven Nakliyat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara